Sprzedam rower Wolf

Rower Wolf

To uniwersalny góral dla młodszego i starszego użytkownika. Nadaje się na przejażdżki po trudniejszym terenie i szosie. Lekka aluminiowa konstrukcja w połączeniu z 21 biegową przekładnią i wygodną wyprofilowaną kierownicą sprawiają, że jazda tym rowerem po leśnych ścieżkach, wyboistych terenach i stromych podjazdach potrafi być naprawdę przyjemne i co najważniejsze wygodne.

Posiada solidne przerzutki Shimano

Przerzutki i manetki w modelu Wolf to produkty japońskiej marki Shimano, która jest jednym z największych producentów części rowerowych na świecie. Liczba biegów wynosząca 21 pozwoli Ci pokonać każdy górski obszar. Przerzutki Shimano zapewniają płynną, pewną i lekką zmianę biegów. Ich trwałość i bezawaryjność świetnie sprawdzi się na najtrudniejszej trasie. Przerzutki Shimano zapewnią komfort jazdy po każdej nawierzchni i w każdej pogodzie żebyś mógł bez przeszkód cieszyć się swoją pasją.

Hamulce tarczowe mechaniczne anodyzowane

Mechaniczne hamulce tarczowe gwarantują dużą siłę hamowania niezależnie od warunków atmosferycznych. Są bardzo łatwe w regulacji dzięki czemu nie przysporzą problemu nawet początkującemu rowerzyście. Bardzo ważną zaletą tych hamulcy jest ich prostota budowy oraz łatwość naprawy bez użycia specjalistycznych narzędzi. Bardzo dobrze sprawdzają się w jeździe wyczynowej. Hamulce poddane zostały procesowi anodyzacji dzięki czemu są bardziej odporne na korozje.

Aluminiowa rama

Rama aluminiowa jest obecnie najczęściej wybieranym typem ramy przez użytkowników ze względu na lekkość. Ich największą zaletą jest dużo większa sztywność w porównaniu z ramami stalowymi oraz niższa waga. Lekki materiał poprawi dynamikę jazdy pod górę oraz sprawi, że wniesienie roweru np. po schodach jest łatwe. Mocna i trwała konstrukcja zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Miękki amortyzator

Amortyzowany widelec gwarantuje większy komfort podczas pokonywania nierównych terenów oraz sprawia, że nadgarstki są mniej obciążone co ma duże znaczenie głównie przy dłuższych trasach. Precyzyjne hamulce umiejscowione z przodu i z tyłu zapewniają bezpieczeństwo jazdy. Wygodne prowadzenie nawet po najbardziej wymagającym terenie i nierównościach to podstawowa zaleta tego amortyzatora.

Wygodne siodło

W rowerze Wolf zastosowano wysokiej jakości profilowane siodło. Zostało ono zaprojektowane tak aby maksymalnie podnieść komfort użytkowania. Lampki odblaskowe dołączone do jednośladu znacznie zwiększą Twoje bezpieczeństwo po zmroku. Ułatwią kierowcom zauważenie Cię z odpowiedniej, bezpiecznej odległość.

Koła rowerowe 26 cali

Koła to najważniejszy element roweru. Dobrze dobrane mają niezaprzeczalny wpływ na jakość jazdy. Koła 26 calowe idealnie sprawdzają się zarówno w górskich i miejskich rowerach. Produkt wysokiej jakości starannie wykonany z trwałych materiałów nadających kołom idealne właściwości. Odpowiednio dopasowana masa i proporcje sprawiają, że koła radzą sobie bez przeszkód nawet na trudnej nawierzchni dając komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Cena 4.000. PLN. W celu uzyskania dokładnych informacji proszę dzwonić: 500 236 541